Hama Clip on Active 99177094 Słuchawki Bluetooth

Wybór tanich słuchawek bluetooth to trudna sprawa. Dostępne na Allegro „wynalazki” za kilkadziesiąt złotych dość często okazują się produktami o fatalnej jakości. Korzystając z możliwości chciałbym podzielić się z wami opinią o słuchawkach, które udało mi się kupić w Media Markt za 59,99 zł. Słuchawki te doskonale spełniają moje oczekiwania jako sprzęt do słuchania podczas treningu na siłowni oraz podczas jazdy na rowerze. Do tego jakość tych słuchawek jest na tyle dobra, że spokojnie mogą pełnić rolę zastępczych słuchawek do standardowego zestawu dostarczanego wraz z telefonem.

hama-active-bluetooth-3

Budowa i wygoda

Słuchawki mają prostą konstrukcję. Kabelek łączący dwie słuchawki jest dość sztywny, co czasami może irytować. Fragment przewodu samej słuchawki jest odpowiednio grubszy i sztywny, co pozwala dostosować słuchawkę do kształtu i wielkości ucha. Bardzo wygodne rozwiązanie. Chyba najlepsze, jakie spotkałem. Dodatkowo producent dołącza w pudełku trzy gumowe końcówki słuchawki umożliwiające idealne dopasowanie słuchawek do ucha.

Jakość dźwięku

Jakości dźwięku nie można oczywiście porównać z markowymi słuchawkami nausznymi renomowanych producentów, jednak to jak grają jest dużym plusem. Po sparowaniu z telefonem miałem wrażenie że dźwięk jest płaski i sztuczny, jednak po uruchomieniu korektora tony wysokie i niskie zostały zbalansowane i dźwięk dobiegający z słuchawek był bardzo przyjemny. Jakością przewyższały standardowe „pchełki” dołączane do telefonu komórkowego. Jak na cenę – rewelacyjne.

hama-clip-on-active-99177094

Obsługa i parowanie

Obsługa słuchawek jest bardzo wygodna. Aby sparować słuchawki wystarczy je właczyć. Automatycznie przechodzą w tryb parowania. Bez problemu udało mi się połączyć z nimi z telefonu, tabletu i dwóch komputerów. Do działania „technicznego” nie mam zastrzeżeń.

hama-clipon-active-blueooth-controller

Podsumowanie

Jeżeli szukasz tanich słuchawek do użycia podczas treningu na siłowni lub jazdy na rowerze te słuchawki są dla Ciebie. Jakość jest wystarczająca, a cena rekompensuje ewentualne niedostatki muzyki.

Dodaj komentarz